KONST / Litografier / Färglitografi 14632125
nr 1463 2125
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Motiv från Lofoten. Signerad, numrerad 311/460. Färglitografi, bildmått: 63x50, yttermått inklusive ram: 75x62 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:43:22
500 kr
600 kr
25 apr